ul. Słoneczna 3, 55-040 Bielany Wrocławskie

Gwarancja jakości

Program BASF System Partner (BSP) powstał z myślą o rosnącej potrzebie wysokiej jakości rozwiązań. Podczas spotkań i warsztatów z udziałem wykonawców, architektów oraz inwestorów, była szeroko dyskutowana kwestia profesjonalnych, adekwatnych rozwiązań wykonanych w prawidłowy sposób. Wiarygodny i kompetentny wykonawca odpowiednio dobranego produktu, to klucz do powodzenia realizacji projektu budowlanego.

Korzyści dla inwestora:
– pewność, iż dobrane rozwiązanie technologiczne jest najbardziej adekwatna w danym projekcie
– odpowiedzialność za powodzenie realizacji projektu po stronie obu Partnerów
– wsparcie techniczne ze strony producenta technologii w trakcie realizacji oraz użytkowania obiektu
– pewność, że firma wykonawcza to specjalista w aplikacji systemów Master Builders Solutions

BASF System Partner łączy wszechstronną wiedzę technologiczną globalnego koncernu z umiejętnościami najlepszych wykonawców w Europie. Opiera się na zasadzie obopólnych korzyści oraz promowaniu wspólnych działań, których celem jest budowanie świadomości wśród architektów i inwestorów, o tym jak ważny jest wybór odpowiedniego rozwiązania oraz jego wykonawcy już na etapie planowania projektu.

Partner programu BASF System Partner odbywa regularne, bardzo zaawansowane szkolenia techniczne oraz jest wspierany przez dział techniczny Master Builders Solution bezpośrednio na placu budowy. Współpraca na takich zasadach pozwala nam zaoferować unikalne usługi dla rynku budowlanego. Stawiamy na rzetelne, solidne i wiarygodne partnerstwo – bierzemy odpowiedzialność za działania swoje i Partnera, dlatego podstawą jest zaufanie. Dzięki temu jesteśmy w stanie minimalizować ryzyko niepowodzenia projektu budowlanego, najczęściej przejawiające się przekroczeniem planowanego budżetu i wydłużeniem czasu realizacji.